.

VİZYONUMUZ

Anadolu Seyahat için en önemli birikim insan kaynağı ve hep birlikte edinilen deneyimdir. Bu deneyimi 0-5 yaş araçlarla, personel ve öğrenci taşımacılığı konusunda eğitim almış servis sürücüleri ve servis ablalarıyla 21. yüzyılın gerektirdiği teknolojik imkanlardan yararlanarak müşterilerimize aktarmak ve bu hizmeti sürekli kılmaktır.

MİSYONUMUZ

Anadolu Seyahat müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir ulaşım imkanlarıyla, taşımacılık problemine anında çözüm getiren, eğitimli kadrosu ile “ DAİMA HİZMETİN EN İYİSİ ” politikasını benimsemiş, personel ve öğrenci taşımacılığı konusunda lider olmayı amaç edinmiş ve bu sektörün oluşturduğu ticari pazarda adını duyurmuştur.

Kuruluşundan bu yana, kalite standartlarından, mücadeleden, güvenilirlikten, dürüstlükten, iş ahlakından ödün vermeyerek, müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarının tatmini ve moral değerlerini arttırmak, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak Anadolu Seyahat' in ilkesini oluşturan değerlerdir. Anadolu Seyahat' in bundan sonraki hedefi sektördeki girişimci, cesur yapısı ve “ Müşterilerinin memnuniyeti ve mutluluğu onların sürekliliğini sağlar.” ilkesiyle memnuniyeti artan müşterileri sayesinde hizmet yelpazesini daha geniş kitlelere sunmaktır.