.

HAKKIMIZDA

Kurumsal Anadolu Seyahat olarak güvenilir öğrenci ve personel taşımacılık hizmetinin temellerini 1979 yılında bireysel olarak attık. 1994 yılında ise kurumsal bir yapı olma düşüncesiyle Limited Şirket kurarak resmi firma ünvanımıza kavuştuk. O günden bugüne bir çok yeniliklere öncülük etmek değişimin uygulayıcısı olmak için yolumuza devam ediyoruz. Yıllardır dokunduğumuz hayatları ve geleceği iyileştirmek için çalışıyoruz.

Sektörün en önemli oyuncularından biri olmanın getirdiği sorumluluklardan biri de sürekli yenilenmek ve gelişmek. Bu sorumluluğun bilinciyle biz de hem yönetim yapımızda hem de iş yapış biçimlerimizde sürekli daha iyiyi yakalamanın peşindeyiz. Ben ve mesai arkadaşlarım 20 yıldır servis taşımacılığı sektöründe bizzat direksiyon başından bu mertebeye gelene kadar tüm tecrübeleri edinerek Anadolu Seyahat’i kurduk. Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık.

Ulaşımda mükemmeliği sağlamak ve sektörde lider konumumuzu korumak amacındayız. Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşteri ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

İşler asla zor değildir. Yeterki onları küçük parçalara bölebilelim.

Henry Ford

Yıllardır dokunduğumuz hayatları ve geleceği iyileştirmek için çalışıyoruz.

Anadolu Seyahat