.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Kocaeli bölgesi başta olmak üzere trafik sorunuyla karşı karşıya kalan çoğu büyük şehirde çalışan ve işverenlerin sorunlarından biride yoğun trafik sorunu yüzünden yaşanan iş kaybı ve motivasyon eksikliğidir.

Bu sebepten dolayı işverenlerin çoğu personellerinin işe geliş ve gidiş saatlerini kontrol altına alabilmek ve ayrıca çalışanlarının motivasyonunu arttırabilmek için personel taşımacılık hizmeti veren firmalar ile anlaşma yoluna gidiyor.

Sabah işine gelmeye çalışırken yolda gereğinden fazla geçirilen zamanın çalışanların üzerinde motivasyon eksikliğine yol açtığı yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıktı. Bu doğrultuda işverenler çalışanlarının işe daha motive olarak gelmeleri ve daha verimli bir iş ortamını sağlayabilmek için personel taşımacılık hizmeti satın almaya başladı.

Daha önce sadece kurumsal ve çalışan sayısı en az 50 olan firmaların tercih ettiği bu hizmet artık çok daha az çalışanı olan firmalar tarafından da kullanılmaya başlanmış durumdadır.

Ayrıca işverenlerin personel taşımacılığı tercih etmesinin bir diğer sebebi de maliyet olarak avantaj sağlıyor olması. Personeline yol parası vermek yerine personel taşımacılık hizmeti veren bir firmayla anlaşarak hem maliyette avantaj sağlamak hem de çalışanlarının yolda geçirdikleri süreyi en verimli ve dinlenebilecekleri şekilde geçirmelerini sağlamak işverenler açısından personel taşımacılık seçmelerinde tercih sebebi olmaktadır.
Kocaeli Personel Taşımacılığı
Kocaeli Personel Taşımacılığı
Kocaeli Personel Taşımacılığı