ANASAYFA
KURUMSAL
ARAÇ TAKİP SİSTEMİ
DUYURULAR
TAŞIMACILIK
İLETİŞİM
FİLO KİRALAMA
Anadolu Seyahat, Türkiye’de satılan tüm marka ve modeller için en uygun koşullarda, güvenilir, hızlı ve önceden belirlenmiş standartlar çerçevesinde dünyadaki filo yönetim trendlerine paralel olarak yenilikçi ürünler sunmayı ilke edinmiştir. Binek araçların sizlere uzun süreli kiralanması konusunda, esnek ve uygun çözümler sunmaktadır.

Anadolu Seyahat, filo kiralamayı özellikle fazla sayıda araç satın almayı hedefleyen müşterilerine önermektedir.
Teslim ettiği araçların kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım, onarım, sigorta giderlerini müşterisinin yerine yaptığı gibi, ilgili satın alma vergilerini karşılayarak ve müşterinin çeşitli resmi makamlar nezdinde formalitelerle uğraşmasının ortadan kaldırarak; zaman, personel, nakit kullanımından tasarruf etmesini sağlar. Ayrıca aylık ödemelerin gider olarak gösterilebilmesi filo kiralama sisteminin müşteriye sağladığı önemli avantajlardan biridir.
Anadolu Seyahat filo kiralama sistemi, ülkemizde satışı yapılan tüm markaları içerecek şekilde yapılandırılmış ve müşterilerinin servislerine sunulmuştur.

Kiralama süresi : İstediğiniz zamanlarda istediğiniz araçlar Anadolu Seyahat'te sizin için her zaman hazırdır. Zaman aşımı taraflar arasında mutabakata bağlı olarak uygulanır.

Periyodik bakımlar : Filo kiralamada aracın bakım klavuzuna göre tüm düzenli bakımları Anadolu Seyahat tarafından karşılanır. Yetkili servislerde bakımları yapılmaktadır.

Sigorta kapsamı : Kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda Anadolu Seyahat, Kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortasi dahilindeki tüm teminatları karşılar. Ayrıca müşterinin ihtiyacı olan muadil bir aracı 24 saat içinde teslim eder.

Asistan servisler : Kiralanan filo araçlarının tamamyıda asistan servisleri vardır ve müşteri bu servislerin tüm avantajlaryndan yararlanır.

Uzun süreli kiramalarda fiyatlandırma: Uzun süreli kiralamalarda fiyatlar görüşmeye açıktır.

Araç sayısı : Filo kiralamada araç sayısında ve türünde limit yoktur. Anlayış; müşteri ihtiyacının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Ödemeler : Ödemeler sözleşme süresince aylık yapılır ve faturalar yoluyla müşterinin giderlendirebilmesini sağlar.

Kaza halinde : Filo kiralamada kullanyıan aracın kaza yapması halinde müşteriye en yakın servis bağlantıları derhal kurulur. Kazanın Kocaeli dışında olması halinde bu süre azami 24 saattir ve bu süre muadil araç teslimi için de geçerlidir.