ANASAYFA
KURUMSAL
ARAÇ TAKİP SİSTEMİ
DUYURULAR
TAŞIMACILIK
İLETİŞİM
10 ADIMDA FİLO KİRALAMA
1. Kurumun maliyet ve operasyon yapısına uygun araçlar ve finansman modeli belirlenir.
2. Kiralama sözleşmesinin imzalanmasının ardından belirlenen araçalar Anadolu Seyahat Filo Hizmetleri tarafından satın alınır, plaka ruhsat işlemleri yapılır. Araçlara zincir, yangın söndürücü ve ilk yardım paketi gibi gerekli donanımlar eklenir.
3. Sigorta işlemleri Anadolu Seyahat Filo Hizmetleri tarafından süratle çözümlenir ve kira süreci boyunca takip edilir.
4. Tedarik edilen araçlar kurumun belirlediği bölgelerde kurumun yetkililerine teslim edilir.
5. Araç mülkiyeti ile ilgili tüm riskler Anadolu Seyahat Filo Hizmetleri tarafından alınır ve hizmet alan kurumlar Anadolu Seyahat Filo Hizmetleri’nin avantajlarından faydalanmaya başlar.
6. Anadolu Seyahat Filo Hizmetleri tarafından kiralanmış araçların bütün periyodik bakımları ve onarımları anlaşmalı servislerde gerçekleştirilir. Sözleşme şartları dahilinde ve Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde Anadolu Seyahat Filo Hizmetleri araçlarının servis önceliği vardır.
7. 7/24 ulaşılabilen Anadolu Seyahat Filo Hizmetleri’nin desteğiyle, kaza geçiren kullanıcı, yapılması gereken yasal işlemler ve aracın onarımı konusunda yönlendirilir.
8. Araçlarla ilgili olarak, kurumların muhasebelerine, önceden belirlenmiş tutar karşılığı tek bir fatura düzenli olarak gönderilir.
9. Aracın yasal ve vergisel yükümlülükleri sözleşme süresince takip edilir ve ödenir.
10. Belirlenen kira dönemi sona erdiğinde araç, Anadolu Seyahat Filo Hizmetleri’ne iade edilir.